1 / 4
Monitori 22"
7.500 МКД
Цената не е фиксна
10.01.2023 09:03

Аеродром / Скопје

Se prodavaat dva monitori eden samsung i eden philips od 22 inci.
60hz
Rezolucija 1920 x 1080
Response time 5ms
Monitorite se malku koristeni i kako novi
Cena za dvata extra popust

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Cvetan
Потврден огласувач
072204850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам