1 / 7
Hilta i bormasina Parkside Bosch
5.499 МКД
29.01.2023 23:01

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Germanski kvalitet novi neotpakovani hilta i bormasina 1050w
Mnogu mokjna i evtina vo odnos na kvalitetot

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
079274732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам