1 / 1
MILOSHEVSKI - PARCELA OD 732m2 VO LESHOK
20 €
21.11.2022 13:11

Тетово / Тетово

Квадратура:

732 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela vo selo Lešok.

Parcelata ima 732m2 i istata e 38 metri dolga i 19 metri široka.

Parcelata e vo gradežen reon no ne izleguva na pat.

Cena: 20 evra/m2

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 322

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Gradezna parcela od 570m2 vo Skopje

130 €

Se prodava parcela-lozje nad naselba Drenovec

35 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам