1 / 12
Toyota rav4 rav 4 2006/2007 god d-cat
7.300 €
20.01.2023 10:36

Прилеп / Прилеп

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava toyota rav4 rav 4 2006/2007 godina,registriran do 03/23,napraven servis pred 2000km.
Keyless dva kluca,tempomat,komandi na volan,senzor svetlina,dozd,kozen enterier,grejaci na sedista
Info na telefon 070675505 I 070208377

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070208377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам