1 / 12
Se prodava nov stan so imoten list vo Struga
1 €
Денес 09:22

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

82 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

kompleks Struzanka

-Se prodava nov stan so imoten list,vo Struga,vo kompleksot na Nabizi(poranesna Struzanka.
-Stanot e na 3-kat,so pretezno zapadna orientacija.
-Poseduva prostrana dnevna soba,dve spalni sobi,dve kupatila i dva balkoni.
-Vo stanot ima postaveno greenje i ladenje so toplinska pumpa(multi split sistem).
-Vo cenata se dobiva i sopstven parking prostor,vo ramkite na podzemen parking od zgradata.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
070249924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам