1 / 2
MILOSHEVSKI - PARCELA OD 3424m2 VO LESHOK
55 €
18.01.2023 10:39

Тетово / Тетово

Квадратура:

3424 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela vo Lešok na glavniot pat Tetovo – Jažince.

Parcelata raspolaga so 3424m2 i istata e 18 metri široka i 172 metri dolga.

Cena: 55 evra/m2

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 328

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parceli od 2164m2 do 5010m2 vo s.Neprošteno

15 €

Parcela od 638m2 vo Tetovo - stanbena

200000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам