1 / 7
Pezo 607
2.300 €
21.11.2022 14:53

Неготино / Неготино

Марка:

Peugeot

Модел:

607

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Останато

Full servisirana ..plin atestiran..registracija istecena ...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angelco
Потврден огласувач
078214286
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам