1 / 3
ADIDAS TRENERKI - Original !!!
800 МКД
21.11.2022 16:21

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

L

Боја:

Темно сина

**************** P R O D A D E N I *****************
Se prodavaat original dolni trenerki ADIDAS , so golemina L.
Trenerkite se odlicno socuvani,doneseni od stranstvo. Odgovaraat za lica so visina otprilika 175-185 cm i tezina pomegu 70-90kg.
Za dopolnitelni informacii,okolu materijal, dimenzii i golemina pobarajte na Viber.

Cena .........800 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

CRANE jakna - Original !!!

1200 МКД

ADIDAS suskavec Original !!!

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам