1 / 9
WILSON Trenerki - Original !!! (novi)
800 МКД
29.01.2023 22:03

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

L

Боја:

Црна

Se prodavaat original dolni trenerki WILSON , so golemina L/XL.
Trenerkite se bukvalno novi ,doneseni od stranstvo.
Od strana se so kopcinja. Odgovaraat za lica so visina otprilika 180-190 cm i tezina pomegu 90 i 110 kg.
Za dopolnitelni informacii,okolu materijal, dimenzii i golemina pobarajte na Viber.

Cena .........800 den

Tel. 077 75 27 75
Viber 076444076

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

SPRINGFIELD Jakna - Original !!!

900 МКД

SALOMON JAKNA - Original !!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам