1 / 10
САМОСТОЈНА КУЌА НА МИРНА И ТИВКА ЛОКАЦИЈА,ЖДАНЕЦ
1.600 €
16.02.2023 14:49

Карпош / Скопје

Број на соби:

8

Квадратура:

496 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

ШИФРА 6173
Импулс недвижности ви нуди за издавање самостојна куќа со исклучително модерен и удобен ентериер на мирна и тивка локација Жданец, совршена рамнотежа помеѓу мирниот и ексклузивен живот до динамичниот центар на градот.
Главни карактеристики
Организирана со два влеза
Првиот влез води кон приземје и прв кат
Вториот влез води кон целосно одвоен апартман на втор кат/поткровје за гости или слична намена
двата влеза водат и до подрум, гаража, летна кујна
Приземјето се состои од целосно опремена кујна, wc, голема дневна соба и трпезарија
На првиот кат има 3 спални соби со сопствена бања и сопствени вградени гардеробери и тераси
Меѓу нив на катот има и заеднички (втор) дневен простор
Апартманот на горниот кат се состои од дневен простор,голема тераса со поглед на дел од градот и Водно, целосно опремена кујна,спална соба со сопствена бања.
Куќата има затворена гаража, како и 3-4 паркинг места
Греењето е организирано со сопствено парно на електрична енергија и/или нафта

цена 1600 еур + режиски трошоци
контакт 070 274 423 Марија
Импулс агенција за недвижности

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Импулс Недвижности
Потврден огласувач
070 274-423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам