1 / 10
Audi A6
19.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.03.2023 14:50

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Audi A6 S line quattro bez dodaten trosok kako novo , registrirana do 07 mesec 2023 god. Tel za kontakt 070 302 862 Sashko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sashko
Потврден огласувач
070302862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам