Се бара инвеститор
1 €
08.05.2023 19:04

Охрид / Охрид

Број на соби:

10

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

990 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

1981

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ѓорче Петров

Се бара инвеститор за градба на станбен објект.
Плацот е со вкупна големина од 990 метри квадратни и формата нуди максимално искористување на квадратурата. Моментално на плацот има стара куќа со големина во основа 150 метри квадратни. Локацијата е одлична, во близина на болницата, школото Христо Узунов, градинката Развигорче, маркет Миса, Кам маркет и слични важни објекти за секојдневно функционирање.
За подетални информации се следниве броеви:
072 567 641
071 505 915

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Емилија
Потврден огласувач
071298227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам