1 / 5
Seat toledo 1.9tdi DELOVI!!!
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 12:18

Делчево / Делчево

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodavaat delovi od seat toledo 1.9tdi...
☎️075 404 570
☎️075 404 570
☎️075 404 570

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам