1 / 5
Road bike Boardman
650 €
Цената не е фиксна
06.12.2022 13:00

Кичево

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava drumski velosiped Boardman, full carbon so carbonska grupa Sram Rival, broj na ram 54ka.
Zameni samo so MTB.
Cenata ne e fiksna ima prostor za dogovor.
tell 078628617

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Nenad
Потврден огласувач
078628617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам