1 / 4
Трпезариска маса со стаклена површина - Ikea
11.000 МКД
19.03.2023 10:09

Аеродром / Скопје

Купена од Ikea, со димензии 85х135 cm.
Издржлива, стаклена бела површина.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
075690968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам