1 / 3
** DELOVII ZA ** FORD FOCUS 1.8 TDCI DELOVI
78.665.057 €
Денес 13:57

Кочани / Кочани

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Imame se sto vi TREBA !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078665057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам