1 / 3
Paleti
1.000 МКД
20.03.2023 08:49

Скопје Центар / Скопје

Otkupuvam paleti po najdobri ceni vo gradot.
Evro beli 350
Evro temni 300
Evro plavi 250
Obicni 120/80 100
Doagjame so nash prevoz vo sekoe vreme
Info: 078401216

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се бара од:

12345
Потврден огласувач
078401216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам