1 / 11
Seat Ibiza 1.4 TDI 80ks 2008
3.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.11.2022 23:15

Велес / Велес

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Останато

•Seat ibiza 1.4 TDI 80ks kraj na 2007•
•Ekstra socuvana, zatemneti stakla so A-test
•Registrirana do mart 2023 godina
•Elektrichni stakla, elekrichni retrovizori, klima •Seat bandasi, novi farovi, maglenki
•Mala potroshnja
•Se na se dosta dobro zachuvana kola pogodna za pochetnici so ubav i sportski lik.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kostadin
Потврден огласувач
078848536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам