1 / 6
Samsung S20 FE
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.01.2023 15:56

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

S20 FE

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava Samsung S20 FE, telefonot e full pack, top sostojba, zacuvan…
Se prodava poradi kupuvanje na nov, proba vo sekoe vreme…
Info na broj: 070382182

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Петар
Потврден огласувач
079341620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам