1 / 4
Samsung A02s Nov ne e koristen pod garancija
7.000 МКД
Цената не е фиксна
23.01.2023 16:53

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

A02s

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Nov mobilen ne raboten
mozi i po kargo

https://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_a02s-10603.php

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071322159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам