Се издава празна куќа во Боримечка
300 €
20.01.2023 22:11

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

/ m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Прогрес 9

Се издава празна реновирана куќа на 3 ката во Боримечка.
Куќата е погодна и за деловни простории

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Mihail
Потврден огласувач
078492813
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам