1 / 9
OPEL CORSA D 1.3CDTI 2007GODINA
3.700 €
Цената не е фиксна
3.800 €
Денес 08:10

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

OPEL CORSA D
1.3CDTI
51KW
2007godina

Full oprema

Plateni davacki do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AVTO PLAC"KOKI"
Потврден огласувач
075208298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам