1 / 7
Honda Accord 2.2 iCTDi
5.999 €
02.02.2023 11:16

Битола / Битола

Марка:

Honda

Модел:

Accord

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Full opremena
Klima ispravna
Zimski gumi +set zletni (2 para bandazi)
Servis golem+mal (lanec filtri kocnici itn)
Reg do 11/2023
Bez zameni!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

3opaH
Bitola
Потврден огласувач
075/276-212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам