1 / 1
GIRO BIZNIS
3.500 €
08.12.2022 09:14

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

BARAME PARTNER STO KE INVESTIRA VO NAJDOHODOVNIOT BIZNIS KOJ EVO NAJGOLEM PODEM VO MOMENTOV VO SKOPJE..ODLICNA ZARABOTKA.PARITE SE VRAKAAT ZA 2 DO 3 MESECI.PRAVIME PREUBAVO GIRO.IMAME EVTINO NABAVKA NA SVEZO SVINSKO I PILESKO MESO ,EKSTRA RECEPT ,PODOBAR VO SKOPJE NEMA..PRAVIME PREUBAV PROIZVOD.VLOGOT E SAMO 3 DO 4 ILJADI EVRA..PISETE NA WIBER NA 075445915

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

GOKO
Потврден огласувач
075445915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам