1 / 11
VELOSIPED STEVENS FULL SUSPENSION SHIMANO XTR OPREMA
680 €
Цената не е фиксна
16.12.2022 20:26

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Prodavam Stevens full suspension..So Shimano XTR oprema..Trkala 26 ram large..Mnogu lesen i brz..Aluminium 704 aerospace..

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

STRUGA
Потврден огласувач
070553025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам