1 / 6
BENNELI TRK 502X
1 €
Цената е фиксна
22.11.2022 11:35

Битола / Битола

Марка:

Benelli

Вид:

Теренски / Offroad

Година:

2020

Модел:

TRK502 X

2020god
Pominati 5500km
Podetalnii iformacii na telefon

+38975925767 Bale
+38975925767 bale

MOZI I ZAMENA !!

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
075366772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам