1 / 7
PRODAVAM - ZAMENUVAM SAMSUNG Z FOLD 3
49.000 МКД
Цената е фиксна
27.01.2023 12:14

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

samsung Z FOLD 3

Боја:

Green

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

mobilniot e koristen 1 godina ima uste 1 godina garancija. mobilniot nema vidlivi tragi na koristenje.ima original maska kupena 70 evra i ima staklo na preden ekran. SLIKITE SE OD MOBILNIOT!!! mozi zamena za iphone 13 pro max ili iphone 14 pro so moja doplata

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

BITOLA
Потврден огласувач
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам