1 / 3
Vizir gs 1250r adv
100 €
Цената не е фиксна
16.02.2023 17:42

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

pordavam vizir GIVI za gs 1250 adv
19>22
ednas montiran i izvaden ... nekoristen nov

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078308528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам