1 / 9
Astra h 1.9 CDTI 2009 god. Automatik
3.950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.02.2023 15:13

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Astra h 1.9 cdti 120 ks kopce Sport ,Automatik tip tronic 2009 god na sobracajna registracija 1 god. kupeno e novo vo italija i vo mk doneseno ovde vozeno od ist spostvenik realna km 263000 km. servis napravena kolata e tip top nekoji sitni karoseriski ima, moze zamena so pomala kola od 2008 god nagore
Tel 070 765 493

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

vw
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам