1 / 10
HOKA Patiki - Original !!!
1.300 МКД
22.01.2023 18:04

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Сива

Se prodavaat original patiki HOKA , so golemina BR 49 (32 cm).
Patikite se odlicno socuvani ,udobni i lesni, doneseni od stranstvo.


Cena...... 1300 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

COLUMBIA TechLite Hiking shoes -Original !!!

1500 МКД

ADIDAS D-ROSE 5 Boost - Original !!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам