1 / 10
PUMA patiki - Original !!!
1.300 МКД
29.01.2023 22:06

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Кафена

Se prodavaat original zimski patiki PUMA , so golemina BR 44 (28,5cm).
Patikite se odlicno socuvani ,udobni i lesni, oblozeni so volna vo vnatresnosta ,doneseni se od stranstvo.


Cena...... 1300 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

ADIDAS YUNG-96 CHASM– Original !!!

1300 МКД

SALOMON XA PRO 3D GTX - Original !!!

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам