1 / 11
TIMBERLAND - Original !!!
1.300 МКД
29.01.2023 22:06

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

43

Боја:

Темно сина

Se prodavaat original visoki cevli TIMBERLAND , so golemina br. 43 (27 cm).
Cevlite se odlicno socuvani , udobni i lesni , doneseni od stranstvo .

Cena....................1300 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

JORDAN FLIGHT TIME 14.5 - Original !!!

1800 МКД

NIKE FLEX RUN - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам