1 / 2
PAUL & BEAR Patiki - Original !!!
1.200 МКД
22.01.2023 18:06

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Светло сива

************* P R O D A D E N I **************

Se prodavaat original patiki PAUL & BEAR so golemina 45
Patikite se odlicnio socuvani, bukvalno kako novi, mnogu udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena........ 1200 den.

Tel. 077 75 27 75

(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

MEMPHIS ONE cevli - Original !!!

1300 МКД

SALOMON XA PRO 3D GTX - Original !!!

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам