1 / 10
NIKE LUNARGLIDE 8 - Original !!!
1.500 МКД
22.01.2023 18:02

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

41

Боја:

Други

Se prodavaat original patiki NIKE LUNARGLIDE 8, so golemina br. 41 (26,5 cm)
Patikite se odlicno socuvani, bukvalno kako novi, mnogu udobni i lesni,doneseni od stranstvo.

Cena....................1500 den
Video link od patikite:
https://youtube.com/shorts/f2AeIe6FSu4?feature=share

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE Flyknit Racer - Original !!!

1200 МКД

CONTEYNER Cizmi - Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам