1 / 2
4 GPU x 8GB
5.000 МКД
27.12.2022 16:32

Аеродром / Скопје

Se prodavaat 4 graficki karti
580 8GB
Cena za komplet 20.000den.
Cena po parce 6500den.
za povekje info SAMO na viber na brojceto

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

X
Потврден огласувач
+17877028700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам