1 / 2
Продавам ормар Фортуна
6.500 МКД
12.03.2023 11:41

Аеродром / Скопје

Продавам ормар Фортуна како на сликата, во одлична состојба.
Купен од Андро Промет во одлична состојба.
Димензии 88/88 x 52 x 222
Kontakt :078 437 257
Kontakt :078 437 257
Kontakt :078 437 257

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од:

Деловен простор
Потврден огласувач
070364395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам