1 / 10
BMW E90 Staklo
5.650 €
Цената не е фиксна
03.02.2023 16:18

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Bmw e90 2006God 320d
Stage2 kolata e staklo
Registrirana so zelen karton do Juli 2023god
-M branik original
-M volan Alcantara so funkcionalni komandi
-M sedista kozni so korpi i memorija na sedista
-M salter za menjac
-Bandasi 18ki M6
-Dvozonski klimatronik
-Fabricki aux i radio
-Popcorn
Mozhe da se vidi i proba vo sekoe vreme cenata ne e fiksna za povishe info na tell: 078-251-073

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Tose
Потврден огласувач
078201184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам