1 / 9
Mercedes Benz Vito 111
4.700 €
03.02.2023 00:20

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Vito

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava kombe Mercedes Vito 111 uvezena od svajcaria godina 2008 vozena samo 1 godina vo Makedonia za poveke info 070347181

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам