1 / 10
Mercedes clk 200 kompresor
2.500 €
Цената е фиксна
15.01.2023 17:40

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLK 200

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Voziloto e vo ekstra sostojba so ful oprema,se funkcionira
17ki bandazi so dobri gumi
Redizain

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
076430146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам