1 / 12
BMW X3
7.500 €
03.02.2023 09:38

Тетово / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava dobro socuvan BMW X3 3.0D Xdrive manuel bez nikakov problem se si funkcionira do posledno kopce uvezen od Svajcarija pred 3 godini so servisna kniska praveno e redoven servis samo so CASTROL ULJE OD EU KUPUVANO.PROVERKA KADE SAKATE SO NEGO IDAT I 8 PARA BANDAZI SO GUMI ZIMSKI.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gjoko
Потврден огласувач
075 486-776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам