1 / 5
Se prodava Audi A4
5.550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 16:18

Велес / Велес

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servisirana
Dvozonski klimatronik
Kozni sedista novi bez grepka
Trokrak volan so komandi i uste dosta druga oprema mozhe da se vidi i proba vo sekoe vreme cenata ne e fiksna za povishe info na tell 078 251 073

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Tose
Потврден огласувач
078201184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам