1 / 3
GUMI 205 /55/16
3 МКД
12.01.2023 07:20

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

PRODAVAM 4 GUMI 205 55 16 M+S SOLIDNI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078204270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам