1 / 1
Otkupuvam laptopi, polovni i novi.
50 €
26.01.2023 11:23

Скопје Центар / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Otkupuvam polovni i novi laptopi, dajte ponuda.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

zoki
Потврден огласувач
070860870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам