1 / 6
VW Caddy
4.000 €
29.01.2023 08:11

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Tovarno so stakla na zadnite vrati. Kupeno od evn.So 2.0 sdi motor so originalen pocinkovan bagaznik.registrirano i servisirano.4000€ Dejan 077609989

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
077609989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам