1 / 12
Трособен стан кај Комерцијална на 100 м од кеј
105.000 €
Цената е фиксна
17.12.2022 19:30

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

53 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Јане Сандански бб

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на прилично НОВ трособен стан бр. 1 со вкупна површина од 53 м2 (стан со површина од 49 м2 и тераса со површина од 4 м2) на ул. Јане Сандански бб, Зграда 1, Влез 1, Кат Приземје, во Охрид, КО Охрид 3, КП 16616, со чист Имотен лист (централно градско подрачје, непосредно од Гимназијата спрема Комерцијална банка, на само 100 м од хотел Ројал, кејот и езерото). Станот е со западна оринетација. Истиот располага со дневна соба со трпезарија, кујна и тераса, купатило и две спални соби од кои едната има француски балкон. Станот е прилично нов, во нова зграда, сосема малку користен, комплетно опремен со квалитетен мебел и технички уреди. Зградата располага со свој паркинг простор, а во цената е влезен и идеалниот дел од 44/354, односно 44 м2 од дворното место и земјиштето под зграда, како сосопственици со останататите станари. Одличен е за фамилијарно живеење, туристичка дејност или за повремен престој. Цена 105000 ЕУ.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам