1 / 2
DreamBox 800 HD Se Original Germanski
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 18:47

Автокоманда / Скопје

Испраќам по карго    

Се продава ресивер DreamBox 800 HD Se верзија кој е воедно оригинал и сите софтвер на него се местат без никаков проблем со разлика спрема кинеските копии.Ресиверот се продава само и без никакви
замени.

Единствена мана во последно време која ја приметив е далинското кое од користење почнато е да откажуваат дугмињата за лево и десно но сеуште работат кога ќе се стиснат без проблем но по некогаш не фаќаат, а сите други работат без никаков проблем.

Цена по договор
Замени не примам
Тестирање на лице место во секое време.
Не бегам од никој ве канам кај мене дома лично.

Контакт/Viber : +38975651213

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Дигитални тјунери / ресивери

Се продава од:

Зоран Јовановиќ
Потврден огласувач
+38975651213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам