1 / 5
Claas Dominator 80
16.500 €
28.01.2023 10:54

Свети Николе / Свети Николе

Se prodava Claas dominator 80 so kabina i seckalica heder 4m
Uvoz od Germanija

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

Genco
Потврден огласувач
072229599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам