1 / 10
VW PASSAT KARAVAN 2006 GODINA
5.300 €
02.01.2023 11:39

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Passat 2.0 Dizel 140 ks 2006 Godina ,Klimatronik,Golem ekran cd Plus Cd Navigacija,Klimatronik dvozonski,Kozen volan,Komandi volan,Greaci sedista,Aluminski bandasi,Maglenki vo preden branik,Euro kuka aluminski bandasi so zimski gumi i plus 4-Ri letni Regiszriran na 5 noemvri 2023 Godina Servisiran so faktura i dokas na kilometri 250 000 Km Kolata se prodava samo kes bidejki kupeno e ponovo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bube
Потврден огласувач
070504260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам