1 / 4
HONDA CBR 900 RR so pominati 14.800 milji
2.600 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 20:37

Струга / Струга

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

1999

Модел:

HONDA CBR 900 RR

Километри:

20000

Honda CBR 900 RR od 1999 god. vo super sostojba,so pominati 14.800 milji...servisiran so novi gumi,zvezdi i lanec,so dva viziri...

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

....
Потврден огласувач
078390992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам