1 / 12
CUBE ACID 26" MTB-XT/SLR/ROCKSHOX/ Velosiped
290 €
31.01.2023 14:42

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Cube Acid - competition line - XT-SLX 3x10 -MTB
ROCK SHOX pred.amortizer so lock na Volan
Hidraulicni kocnici
Ram - 18 - M
Shimano Deore
- XT - SLX - 3 x 10
Gumi 26"
Cena 18 000 den.
Tel. 070 237 285

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070237285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам